Мобільний додаток

Нижня палата Конгресу США буде “штрикати в бік” Трампа, але оголосити імпічмент не зможе — Войтко

10.11.2018 р., 19:47
Палата представників Конгресу США, в якій Демократична партія отримала більшість, протидіятиме Трампу, але її вплив на американську політику не варто перебільшувати. Таку думку в ефірі Українського радіо в програмі Міжнародний контекст висловив експерт-міжнародник Ярослав Войтко.  
 
"Нижня палата має певні повноваження і зараз буде штрикати в бік президента Трампа, але від неї не все залежатиме для того, щоб, скажімо, оголосити імпічмент. Про це все менше почали говорити навіть в самій Демократичній партії", — вважає експерт. 
 
За його словами, Палата представників також буде всіляко гальмувати законодавчі ініціативи президента США. 
 
“Палата представників відповідає в першу чергу за формування бюджету. Наприклад, якщо формувати в бюджеті статтю щодо допомоги Україні, то ці пропозиції проходять через палату представників. Тобто спробам Трампа внести змінив законодавство там можуть почати “вставляти палиці в колеса”, чи принаймні дуже коригувати його пропозиції”, — підкреслив Войтко.
 

Нагадаємо, 6 листопада відбулися проміжні вибори до Сенату та Палати представників в Сполучених Штатах Америки. Республіканська партія зберегла більшість у верхній палаті, але потерпіла поразку у нижній.  

Нижня палата Конгресу США буде “штрикати в бік” Трампа, але оголосити імпічмент не зможе — Войтко

Новини по темі