Мобільний додаток

НАБУ аналізує інформацію про участь Манафорта у виборчій кампанії

10.08.2018 р., 21:08

Національне антикорупційне бюро аналізує інформацію про нібито участь американського політтехнолога Пола Манафорта у останній президентській виборчій кампанії. Про це повідомив директор бюро Артем Ситник під час презентації звіту про роботу НАБУ за перше півріччя 2018 року.

Нагадаємо, щодо Пола Манафорта порушено дві справи, які розглядаються у федеральному окружному суді Александрії (штат Вірджинія, США) та в окружному суді столичного округу Коламбія. Його, зокрема, звинувачують в ухиленні від сплати податків на понад 30 мільйонів доларів у період співпраці з українською "Партією регіонів" та екс-президентом  Віктором Януковичем.

Звинувачення на адресу Манафорта були висунуті в рамках розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера, присвяченого можливому втручанню Росії в американські вибори в 2016 році. Рік Гейтс, головний свідок у справі Манафорта, в суді розповів, із ким із українців Манафорт справу, і яким чином вони оплачували його послуги.Хочеш знати більше? Слухай новини на Українському радіо!

НАБУ аналізує інформацію про участь Манафорта у виборчій кампанії

Новини по темі