Мобільний додаток

Киянам пропонують подорож у часі...

29.07.2018 р., 09:49

Столичний Музей історичних коштовностей традиційно організовує цікаве сімейне дозвілля.

Сьогодні о 14.00. розпочнеться екскурсія для усієї родини "Мама, тато і я". Про те, які коштовності шукатимуть відвідувачі виставки розповіла в програмі Українського радіо "Ранковий формат" Олена Джанкова, завідувач відділу екскурсійного обслуговування Музею історичних коштовностей України.

Оскільки все відбувається у Музеї коштовностей, зрозуміло, що коштовностей у вас немало. Що шукатимуть відвідувачі цієї екскурсії?

Олена Джанкова: Уявіть собі... Ви приходите у музей, а вас зустрічає не екскурсовод, а провідник, який запропонує подорож у часі. Потрапити у минуле досить просто. Треба лише піднятися чарівними сходами і кожна сходинка вас занурить у минуле на 100 років. І ось ви вже у першому тисячолітті до нової ери. Ви опиняєтеся у гробниці давнього володаря і вас засліплює сяйво золота.

І тут починається найцікавіше. Ви знаходите ланцюг часу. Він чарівний і на ньому - чарівні амулети. Але деяких не вистачає. Ваше завдання їх знайти... Ви знаходите 12 амулетів. За кожне виконане правильно завдання ви отримуєте амулет і це вас наближує до сучасності на 100, 200, навіть на 500 років. І крок за кроком ми опиняємося у нашому сьогоденні. Не хочу розкривати всіх таємниць, але можу сказати, що ви навчитесь читати таємні символи і знаки, які навічно зашифровували у золоті давні ювеліри, ви будете шукати ключові слова, експонати за фрагментами. Я гарантую, що ви отримаєте масу вражень, емоцій, звісно знання. Завдяки спостережливості і дотепності ви зможете розшукати дорогу додому.

А це дитячий квест, чи дорослим також буде цікаво?

Олена Джанкова: Екскурсія розрахована на сімейне відвідування. З деякими завданнями краще впораються діти, вони будуть швидшими чи кмітливішими, а інколи вони зрозуміють, що без допомоги батьків вони не впораються. І наше завдання показати, наскільки важлива роль кожного у родині, що тільки разом ми сила.

 

Прослухати повну версію програми.

Киянам пропонують подорож у часі...

Новини по темі