Мобільний додаток

Проект Равеннського фестивалю стартує у Києві (аудіо)

12.06.2018 р., 20:11

Міжнародний проект “Шляхи дружби. Равенна-Київ” Равеннського фестивалю везе до Києва італійський диригент Ріккардо Муті. Концерт у рамках цього проекту відбудеться 1 липня на Софійській площі столиці.

Що саме можна буде побачити і почути цього дня у Києві — докладніше розповість наша кореспондентка Тамара Метерчук, яка побувала на прес-конференції організаторів заходу:

"300 учасників міжнародного проекту “Шляхи дружби. Равенна-Київ” виступлять 1 липня на на Софійській площі у Києві. В основі програми концерту - твори Джузепе Верді, фрагменти з опери Набукко а також прем*єрне виконання поеми “Портрет Лінкольна”. Приїде до Києва і американський актор театру та кіно, кінорежисер, продюсер, двократний номінант на премію “Оскар” Джон МАлкович. Україну представлятимуть оперна співачка Людмила Монастирська, солістка Національної опери України, Симфонічний оркестр і хор Національної опери України, ансамбль класичної музики імені Лятошинського .

Під час прес-конференції організаторів концерту у Києві пролунало відеозвернення керівника проекту італійського диригента Ріккардо Муті, записане ним у Чикаго.

“Шляхи дружби” - це міжнародний проект, заснований Равеннським фестивалем 1997 року. За словами міністра культури Євгена Нищука, цей проект несе миротворчу місію, вшановує пам"ять жертв трагічних подій сучасності.

Директорка Департаменту культури Київської міської державної адміністрації Діана Попова каже, що участь у проекті Равеннського фестивалю є великою честю та відповідальністю для столиці України.

Після того, як концерт відбудеться в Києві, у тому ж складі учасники повезуть проект Шляхи дружби до італійської Равенни".

Тамара Метрерчук. українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Проект Равеннського фестивалю стартує у Києві (аудіо)

Новини по темі