Мобільний додаток

Випускники зможуть подати не більше 7 заяв на вступ на бюджет (аудіо)

6.06.2018 р., 20:20
Під час цьогорічної вступної кампанії випускники зможуть подати не більше 7 заяв на вступ на бюджет до вищих навчальних закладів, - повідомила сьогодні під час засідання Уряду міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
 
Про це, та інші питання, які обговорювалися на засіданні уряду, - Віолетта Карлащук:
 
З вимогою звільнити заступника міністра охорони здоров’я Олександра Лінчевського на засідання уряду прийшла парламентська фракція Радикальної партії Олега Ляшка у повному складі. Олександр Лінчевський, нагадаю, минулого тижня під час звіту у Рахунковій палаті говорив про те, що немає сенсу фінансувати лікування онкохворих. Офіційне звернення парламентського комітету з питань охорони здоров’я до Уряду з проханням звільнити Лінчевського приніс до Кабміну представник комітету Олег Мусій.
 
Аудіозаписи виступу Олександра Лінчевського у Рахунковій Палаті спрямовані до спеціальної дисциплінарної комісії, і, планується, що висновки мають бути оприлюднені у четвер, - повідомив прем’єр Володимир Гройсман.
 
Основну увагу на засіданні уряду приділили освітній темі, зокрема, зовнішньому незалежному тестуванню. Як повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, чи не найбільше проблем виникло під час тестування з англійської мови, що відбулося 1 червня. До тесту цього року вперше додали аудіювання. Учасники ЗНО жалилися на погану якість відтворення тексту, - сказала Лілія Гриневич. За її словами надійшло 65 скарг на процес тестування з англійської.
 
Чи були проблеми під час відтворення тексту з аудіювання має визначити психометричний аналіз, і його результати будуть відомі 13-го або 14-го червня. - повідомила в коментарі Українському радіо керівниця освітніх програм Громадянської мережі Опора Наталія Матківська. За її словами, якщо ті учасники, які подавали апеляції, виконали інші завдання з англійської добре, натомість з аудіюванням не впоралися, це означатиме, що були певні умови, які спричинили невиконання завдань зі сприйняття мови на слух, - говорить Наталія Матківська.
 
Під час засідання Уряд також створив Інститут уповноваженого з прав людини в освітній сфері, який запрацює з наступного року. Освітній омбудсман опікуватиметься дотриманням прав учнів, вчителів, науково-педагогічних працівників. 
 
 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Випускники зможуть подати не більше 7 заяв на вступ на бюджет (аудіо)

Новини по темі