Мобільний додаток

Графічні роботи українських студентів визнано найкращими

5.06.2018 р., 19:42

Графічні роботи двох студентів із Вінницького національного технічного університету перемогли в одній з номінацій міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки "Цифровий вітер-2018".

Про це повідомляє часопис ВНТУ "Імпульс".

"Переможцями конкурсу в номінації "Двовимірна статична графіка" (вікова категорія 18-25 років) стали два студенти ВНТУ з кафедри програмного забезпечення факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: 1 місце – Сергій Сорока, 2 місце – Наталія Копитко", - йдеться в повідомленні.

Графічна картина 18-річного студента зображує хаос, однак немає назви.

Їхати до Росії на церемонію нагородження та вручення подарунків переможці відмовилися. За словами студентів, вони воюють з РФ на освітньо-науковому фронті.

У конкурсі взяли участь студенти з України, Білорусі, РФ, Казахстану, Чехії, Індії, Естонії, Пакистану, Німеччини, Сербії, Фінляндії, В’єтнаму, Китаю та Словенії. Всього було зареєстровано 5106 робіт із 220 міст світу. У фінал вийшли 175 картин.

Нагадаємо, українці вперше взяли гран-прі на міжнародному конкурсі з ІТ-технологій, який відбувся у квітні в Бухаресті (Румунія).

Графічні роботи українських студентів визнано найкращими

Новини по темі