Мобільний додаток

МОЗ вимагає у Росії допустити лікарів до українських політв’язнів

3.06.2018 р., 18:10
Міністерство охорони здоров’я України вимагає допустити до українських політв’язнів, утримуваних в Росії, лікарів. Відповідний офіційний лист оприлюднила керівниця відомства Уляна Супрун.
 
Про це повідомляє "Главком".
 
"Міністерство охорони здоров'я України звертається з вимогою допустити українських і міжнародних лікарів та представників міжнародних медичних організацій до українського політв’язня Олега Сенцова та інших затриманих чи засуджених громадян України з метою оцінки їхнього стану здоров’я", – йдеться у документі.
 
Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін надіслав главам іноземних МЗС листа з проханням посприяти у справі звільнення українських політичних в’язнів, утримуваних Кремлем.
 
Нагадаємо, у Києві на Майдані Незалежності пройшла акція на підтримку українського політв'язня, кінорежисера Олега Сенцова, який 14 травня оголосив безстрокове голодування.
 
Раніше повідомлялося, що у 71 місті світу пройде акція на підтримку Олега Сенцова.
 
Так, заходи на підтримку українського політв'язня проходили в Австралії, США, Німеччині, Грузії, Ізраїлю, Франції, Німеччині, Об'єднаних Арабських Еміратах, Кувейту, Канаді, Португалії, Британії, Греції, Австрії, Чехії, Швеції, Швейцарії, Естонії, Литві, Латвії, Італії та Бельгії. 
 
Зазначимо, стан здоров'я українського активіста Володимира Балуха, безстрокове голодування якого триває в СІЗО Сімферополя, тяжкий. Він фізично виснажений і знесилений.
 
Російська влада вкотре відмовила українському консулу в зустрічі із засудженим українцем Олександром Кольченком.
МОЗ вимагає у Росії допустити лікарів до українських політв’язнів

Новини по темі