Мобільний додаток

Українське радіо "Культура" на Книжковому Арсеналі

1.06.2018 р., 17:55


День четвертий

Про фемінізм, поезію, дитячу літературу, смисли майбутнього говоритимуть ведучі Українського радіо "Культура"  четвертого дня на Книжковому Арсеналі.

2-го червня у виїзній студії Українського радіо "Культура", яка вже четвертий день поспіль працює на Книжковому Арсеналі вестимуть бесіди з гостями такі ведучі Українського радіо як Ірина Славінська, Олена Гусейнова, Леся Воронина та Павло Вольвач.

Сітка дискусій:

О 10:05 ведуча Ірина Славінська вестиме розмову з професоркою Тамарою Гундоровою  на тему "Одинокі чоловіки" української літератури, а саме про ключові імена письменниць, які започаткували феміністичну традицію в українській літературі.

О 10:30 Ірина Славінська продовжить розмову про поезію, а також про зміни в Україні, що їх видно з-за океану. Мова йтиме про "Вірші Феліцити"   –   нову поетичну збірку Оксани Луцишиної (Україна - США).

О 12:05 ведуча Леся Воронина розповість про новинки дитячої літератури:  чого чекати дорослим і маленьким читачам у цьому році. У розмові візьмуть участь поет і видавець Іван Малкович, а також Тетяна Стус, яка представляє портал дитячої літератури "БараБука".

О 13.00 Леся Воронина говоритиме з перекладачками саги "Гра престолів" Наталею Тисовською та сучасної грузинської поезії у перекладі Наталі Трохим.

О  15.00 ведучий Павло Вольвач зустрінеться у студії з Тетяною та Юрієм Логушами, засновниками літературного конкурсу "Коронація  слова". Мова йтиме про вплив конкурсів на майбутнє літератури. Гості поділяться досвідом Європи і світу. А також говоритиме про Велику європейську історію в дзеркалах приватних історій з австрійським письменником болгарського походження, автором роману "Янгольські голоси" Дімітре Діневим.

О 16:05 в студії працюватиме Ірина Славінська. Гостя: мама Мумі-Тролів   –   перекладачка Наталя Іваничук, яка нещодавно отримала почесну відзнаку в Норвегії. Мова йтиме про скандинавську літературу в Україні.

О 16:30 ведуча  Ірина Славінська розбиратиме роман про війну "За спиною" разом з авторкою Гасею Шиян. Мова йтиме про жінку на війні, але в умовах далекого від фронту міста. Чекати, збирати допомогу, мовчати…

О 17:00 ведучий Павло Вольвач продовжить розмову  на тему війни в літературі. Він вестиме розмову з поетом Борисом Гуменюком. А також говоритиме про родинні саги: пошук ідентичності для побудови новітньої нації чи сублімація  на катастрофі епохи разом з письменниками та видавцями  братами Капрановими.

О 18:00  ведуча Олена Гусейнова розповість про те, як музиканти стають поетами. Її співрозмовником буде  музикант Олег Каданов. Згодом, Романа Романишин та Андрій Лесів з арт-студія "Аграфка" розкажуть про тренди світової книжкової ілюстрації.

О 19:00 Олена Гусейнова завершатиме лінійку програм з виїзної студії Українського радіо "Культура" і говоритиме з репортажистом Войцехом Гурецьким про художній репортаж: письмо та нові виклики реальності. Після – мова йтиме про екранізацію та сценарне письмо у розмові з драматургинею та сценаристкою Наталею Ворожбит.

Слухайте Українське радіо "Культура"!

Новини по темі