Мобільний додаток

Представник Китаю назвав чотири галузі, цікаві для співпраці з Україною

1.06.2018 р., 08:26

Співробітництво Китаю з Україною можливе у чотирьох перспективних для китайського бізнесу галузях - інфраструктура, енергетика, сільське господарство, культура і туризм.

Про це сказав генеральний секретар Китайської асоціації з розвитку підприємств за кордоном Хі Женвей у четвер на зустрічі підприємців Херсонщини з делегацією Китайської асоціації з розвитку підприємств за кордоном, що відбулася у межах другого Українсько-китайського форуму економічного співробітництва, повідомляє Укрінформ.

"Я хотів би сказати, на якому напрямку зараз можливе співробітництво Китаю та України. У нас зараз все більше підприємств цікавляться інфраструктурою, це перше. Друге - це енергетика, у тому числі сонячна, третє - це сільське господарство, а четверте - це культура і туризм", - розповів Хі.

Він наголосив, що китайських бізнесменів особливо цікавить співробітництво з Україною, і зокрема з Херсонщиною, в аграрній сфері. "Ми знаємо Херсонщину саме як багатий сільськогосподарський регіон в Україні. Тому я хотів би особливо сказати про співробітництво у сільському господарстві", - сказав генеральний секретар Китайської асоціації з розвитку підприємств за кордоном.

Представник Китаю назвав чотири галузі, цікаві для співпраці з Україною

Новини по темі