Мобільний додаток

Експерти розповіли, куди українці їдуть на літній відпочинок

31.05.2018 р., 20:41
Найбільш популярними напрямками для поїздок на літо для українців залишаються Турція та Єгипет, хоча потік туристів збільшився і в європейські країни. 
 
Про це у коментарі УНН повідомив президент Української асоціації туристичних агентств Антон Рудич.
 
"Найбільш популярні, стандартно, - Турція, Єгипет, Туніс, Іспанія, Італія, Греція та Чорногорія. Більше всього у Турцію їдуть. В європейські країни українці їздили завжди, проте з початком дії безвізу, звісно, бажаючих побільшало, це стало простіше", - заявив Рудич.
 
За словами Рудича, Турція та Єгипет все ще залишаються популярнішими за, наприклад, Іспанію та Італію. На це є декілька причин. По-перше, Турція та Єгипет – це країни з концепцією "мені не треба нічого думати, коли все вже продумано за людину". По-друге, Європа все ж таки трішки дорожча.
 
"По-перше, концепція. Туреччина і Єгипет - це концепція "мені нічого не треба думати". All inclusive передбачає повне забезпечення, в Іспанії та Італії цього практично немає. Там треба харчуватися додатково. Ну і концепція "коли ти останній раз думав у приміщенні турагентства" - це якраз Туреччина і Єгипет. Ну і вартість - все таки це дешевше. Крім того, Туреччину і Єгипет можна розглядати як такий "виїзд на дачу", зовсім простий і комфортний відпочинок. Іспанія, Італія - це все-таки трохи більше інтелектуальний відпочинок", - вважає Рудич.
 
Слід зазначити, що у країни Латинської Америки українці все ще масово не їздять, незважаючи на те, що з деякими з них є домовленість про безвіз. За словами Рудича, у цьому випадку питання віз було не найбільшою проблемою. Набагато більше на українців впливає вартість квитків та тривалість перельоту.
 
Що стосується внутрішнього туризму, то тут теж найбільш популярними напрямками на літо очікувано є морські курорти.
Експерти розповіли, куди українці їдуть на літній відпочинок

Новини по темі