Мобільний додаток

В українських школах подбають про евакуацію дітей

29.05.2018 р., 19:40

Мінрегіон України вводить обов'язкову норму щодо встановлення в загальноосвітніх навчальних закладах спеціальних дверей з вільним відчиненням зсередини для швидкої та безперешкодної евакуації дітей у разі надзвичайних ситуацій.

Відповідні зміни містяться у нових державних будівельних нормах (ДБН) та розповсюджуються на проектування нових і реконструкцію існуючих будинків шкільних навчальних закладів, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

"Ми переглянули протипожежні вимоги, які містилися у старому ДБН щодо шкіл, вдосконалили та доповнили їх. Зокрема, здавалося б незначна, але така важлива зміна - тепер у школах обов'язково встановлюватимуться спеціальні двері евакуаційних виходів з вільним та легким відчиненням зсередини без ключа для того, щоб діти могли швидко та безперешкодно покинути приміщення у разі надзвичайної ситуації. Це вкрай важливо", - зазначив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

Він наголосив, що нині необхідно не тільки використовувати сучасні рішення для підвищення безпеки дітей у школах на етапі проектування, а й дотримуватися усіх норм безпосередньо під час експлуатації будівель.

В українських школах подбають про евакуацію дітей

Новини по темі