Мобільний додаток

Україна скасувала бойкот російських змагань

4.05.2018 р., 18:25

Президент Міжнародного Олімпійського комітету (МОК) Томас Бах розповів про те, що на офіційному рівні Україна більше не бойкотує спортивні змагання, які проходять в Росії.

Про це повідомляє офіційний сайт МОК.

За його словами, МОК провів переговори з українським урядом, який раніше заборонив своїм спортсменам брати участь у турнірах у Росії. Після переговорів між МОК і Україною, указ скасували.

Наприклад, збірній України з біатлону довелося пропустити етап Кубка світу в Тюмені. А чемпіон світу з боротьби Жан Беленюк пропустив чемпіонат світу.

"Нам довелося вирішувати питання про збільшення кількості країн, що потребують бойкоту спортивних заходів з політичних мотивів. Деякі уряди зловживають спортом у своїх  цілях. Це суперечить цінностям спорту та Олімпійських ігор, які налагоджують контакт між людьми і об'єднує їх, незалежно від політичних переконань. Ці бойкоти суперечать нашим основним цінностям. Ми тут, щоб уважно стежити за цим і діяти", - заявив Томас Бах.

Нагадаємо, заборона на участь у змаганнях і підготовчих зборів у Росії почав діяти в Україні з 14 березня. Ініціатор закону - міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Новини по темі