Мобільний додаток

Альянс оприлюднив умови вступу України до НАТО

23.04.2018 р., 15:23

Для того, щоб стати членом Північноатлантичного Альянсу Україна має реструктуризувати Збройні сили у відповідності до стандартів організації та завершити комплексні реформи.

Про це заявив директор Міжнародного військового штабу НАТО, генерал-лейтинант Ян Брукс у Києві, інформує "РБК-Україна".

"Україна має забезпечити демократичний контроль за Збройними силами. По-друге, провести реструктуризацію усіх структур ЗСУ у відповідності до тих схем, які ми звикли застосовувати в НАТО. По-третє, коли йдеться про підготовку, йдеться про конкретні підрозділи. Вони мають тренуватись у відповідності до стандартів НАТО", - наголосив Брукс.

Він додав, що офіційний Київ здійснив величезну роботу в Збройних силах, але "ще є певний шлях, який необхідно пройти".

Раніше у Міноборони України заявили, що понад 60% структур Генштабу ЗСУ вже переведено на стандарти НАТО, а для підготовки в українській армії використовується 668 стандартів Альянсу і 975 вітчизняних стандартів.

Нагадаємо, військовий комітет Північноатлантичного альянсу (НАТО) надаватиме підтримку Україні, зокрема, що стосується питань надання зброї. Збройні сили України за рік піднялися на одну сходинку в рейтингу найсильніших армій світу "Global Firepower" з-поміж 136 країн. ВСУ зайняли 29 місце. У трійку лідерів входять США, Росія і Китай.

Альянс оприлюднив умови вступу України до НАТО

Новини по темі