Мобільний додаток

Міністр оборони Німеччини закликає до посилення тиску на Путіна

22.04.2018 р., 11:03

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн закликала до жорсткішого курсу щодо Москви.

Про це вона заявила в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag, опублікованому в неділю, 22 квітня, повідомляє DW.

"Президент Путін не цінує слабкості", - вважає вона. За словами міністра, шляхом санкцій необхідно "наполягати на виконанні Росією даних у Мінську обіцянок" доти, поки не відбудеться пом'якшення ситуації.

На думку фон дер Ляєн, поліпшенню відносин з Росією перешкоджає ряд факторів, серед яких анексія Криму, причетність Росії до погіршення ситуації на сході України, руйнування сирійського Алеппо в результаті бомбардувань російської авіації і захист режиму Асада.

"Ключовою проблемою" міністр оборони ФРН вважає "образ ворога", який необхідний Кремлю, але не Заходу. У подібній ситуації важливо зберегти готовність до діалогу з Москвою з позиції єдності і сили, вважає вона.

На її думку, Євросоюзу також необхідно змінити механізм прийняття рішень, зокрема, з питань зовнішньої політики. Зараз для прийняття рішення потрібно схвалення всіх 28 членів ЄС. Однак ситуація в світі іноді вимагає швидкої реакції, зазначила міністр, тому треба ставити питання про можливість прийняття Євросоюзом рішень простою більшістю.

Міністр оборони Німеччини закликає до посилення тиску на Путіна

Новини по темі