Мобільний додаток

Помісна церква в Україні може з’явитися вже влітку

17.04.2018 р., 16:20

Президент Петро Порошенко просить Верховну Раду підтримати звернення до Вселенського патріарха щодо створення єдиної помісної Української православної церкви.

Про це він сказав під час зустрічі із главами фракцій парламенту, - повідомляє Уніан.

Президент України сподівається, що відповідне рішення може бути прийняте до 1030-річчя хрещення Русі, яке відзначається 28 липня.

"До його Всесвятості потрібне звернення і керівника держави, і церковних ієрархій. Я як президент прийняв рішення звернутися до Вселенського патріарха з проханням щодо надання томасу (церковного указу) щодо Української помісної автокефальної православної церкви, і просив би вас, шановні колеги - бо є речі, які нас точно об'єднують, щоб і парламент підтримав це звернення. І зробив це якомога швидше", - зазначив він.

"І з вашого дозволу я звернення президента і церковних ієрархів передам його Всесвятості Вселенському патріарху для того, щоб було якнайшвидше розглянуто і прийнято відповідне рішення. Дуже сподіваюся, що це рішення може бути прийняте до 1030-річчя хрещення України-Русі (28 липня)", - заявив Петро Порошенко.

Нагадаємо, Україна проситиме Вселенського патріарха про надання автокефалії Українській Церкві. Про це на зустрічі з головами парламентських фракцій сьогодні повідомив президент Петро Порошенко.

Помісна церква в Україні може з’явитися вже влітку

Новини по темі