Мобільний додаток

Гройсман готовий відзвітувати перед парламентом у будь-коли

17.04.2018 р., 08:30
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що не боїться відставки та готовий відзвітувати про роботу Кабінету міністрів перед парламентом у будь-який момент, - передає Інтерфакс-Україна.
 
"Якщо хтось хоче використовувати звіт уряду, який ми подали 15 лютого, проти нас, то він не повинен ховатися за маскою якогось там комбінатора, а вийти й сказати, що я, такий-то, вважаю, що ви повинні підняти питання про відставку уряду, якщо таке в когось є. Будь ласка, я готовий сьогодні відповісти й на це ", - заявив Гройсман.
 
Затримку зі звітом уряду Гройсман назвав "технічним питанням", і зазначив, що перенесення виступу в парламенті обумовлено відсутністю депутатів із декількох комітетів.
 
"Це не має значення, тому що я готовий звітувати завжди. Кожен квартал я в прямому ефірі звітую перед українським суспільством, зустрічаюся з експертами, які задають питання та дають свої поради. Я щотижня перебуваю в парламенті й відповідаю на питання депутатів", - заявив глава уряду.
 
Раніше Гройсман розповів про переговори з МВФ щодо підвищення цін на газ.
 
Він зазначив, що Україна продовжує вести переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) за формулою, яка буде формувати ціну на газ для населення.
Гройсман готовий відзвітувати перед парламентом у будь-коли

Новини по темі