Мобільний додаток

Папа Римський закликав світових політичних лідерів діяти спільно в інтересах миру

16.04.2018 р., 08:56

Папа Римський Франциск у зв'язку з подіями в Сирії закликав світових політичних лідерів діяти спільно в інтересах миру в Сирії та інших регіонах.

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

"Я серйозно стурбований нинішньою ситуацією в світі, де, незважаючи на засоби, доступні міжнародній спільноті, важко узгодити спільні дії на користь миру в Сирії та в інших регіонах світу. ...Знову звертаюсь до всіх політичних лідерів, щоб перемогли справедливість та мир", – заявив глава Вселенської Церкви в неділю, 15 квітня, після молитви "Царице неба" разом із десятками тисяч паломників та побожних туристів, які зібралися на площі святого Петра у Ватикані.

У повідомленні зазначається, що цей заклик Папа Римський Франциск скеровує до всіх людей доброї волі, а, зокрема, до політичних лідерів, на другий день після того, як Сполучені Штати Америки, Великобританія та Франція вразили деякі військові об’єкти в Сирії, щоб знищити запас хімічної зброї на території країни.

Нагадаємо, в ніч на 14 квітня Велика Британія, США і Франція завдали високоточних ракетних ударів по об'єктах в Сирії, пов'язаних з хімічною зброєю. Головними цілями коаліції стали науково-дослідний центр в Дамаску, який пов'язують з виробництвом хімічної зброї, а також два склади хімічної зброї в провінції Хомс.

8 квітня на контрольоване повстанцями місто Дума в Східній Гуті була здійснена хіматака, внаслідок якої загинуло щонайменше 70 осіб, постраждало понад 1000.

Папа Римський закликав світових політичних лідерів діяти спільно в інтересах миру

Новини по темі