Мобільний додаток

Україна отримає від США снайперські комплекси

6.04.2018 р., 11:30

За словами американського сенатора Роберта Портмана, окрім ракет і пускових установок Javelin, українська армія отримає снайперські комплекси.

Таку необхідність він обґрунтовує активністю снайперів ворога, від яких продовжують гинути військові ЗСУ, повідомляє expres.ua

"Вчора я побував на Донбасі, де досі гинуть українські солдати. Минулого місяця більшість втрат були спричинені, найвірогідніше, вогнем ворожих снайперів. І одне з недавніх рішень американських законодавців і адміністрації – надати снайперські комплекси українській армії. Щоб можна було відповідати на вогонь снайперів, які вбивають українських військових", – сказав сенатор. Портман також прокоментував очікувану зустріч президента США Дональда Трампа та російського лідера Володимира Путіна. Він наголосив, що Вашингтон ініціює та підтримує також діалог і з Північною Кореєю.

За його словами, це обґрунтовується необхідністю порозуміння із ядерними країнами. "Що б там не казали окремі медіа, адміністрація Трампа тримає чітку лінію у підтримці України. Зауважте, що саме ця адміністрація, а не попередня, надала Україні летальну зброю для захисту", – наголосив Портман.

Нагадаємо, 2 березня Державний департамент США схвалив продаж ракет і пускових установок Javelin в Україні за розрахунковою ціною в 47 мільйонів доларів, сторони тепер мають право укласти контракт.

Новини по темі