Мобільний додаток

Манафорта запідозрили у махінаціях проти Тимошенко

6.04.2018 р., 09:14

Екс-політтехнолог "Партії регіонів" Пол Манафорт ухвалював проведення таємних операцій, націлених проти українського політика Юлії Тимошенко.

Про це пише 24 канал.

Били по рейтингу Тимошенко для покращення репутації тодішнього президента Віктора Януковича.

Поміж іншим у стратегії Манафорта було створення фейкової групи експертів, які наче то мали мовити з Відня; нечесне редагуваня статті у Вікіпедії про Тимошенко; робота "тролів" у соціальних мережах.

Загалом ж дискредитацію Тимошенко за кородоном Манафорт погодив у 2011-му.

Нагадаємо, Полу Манафорту інкримінують змову проти США і відмивання грошей. Він має численні зв'язки з Росією і був радником колишнього президента України Віктора Януковича.

Пол Манафорт - американський юрист, лобіст і політичний консультант. Був радником Віктора Януковича та займав посаду керівника виборчого штабу Дональда Трампа. Наразі перебуває під слідством декількох федеральних агентств. Манафорт є центральною фігурою в розслідуванні щодо можливих незаконних зв'язків виборчого штабу Трампа з російським керівництвом. Манафорт також перебуває під слідством за можливі порушення податкового законодавства та відмивання грошей, зокрема й в інтересах Януковича. 30 жовтня 2017 року Манафорт здався ФБР. Йому пред'явлено звинувачення за 12 епізодами.

Манафорта запідозрили у махінаціях проти Тимошенко

Новини по темі