Мобільний додаток

Держприкордонслужба набирає нових прикордонників (аудіо)

4.04.2018 р., 19:30

Ініціативні, відповідальні зі знанням англійської мови - нові критерії для українських прикордонників. Сьогодні у Києві презентували постери, відео- та аудіоролики, які залучатимуть у лави Державної прикордонної службі саме такі кадри.

Про креативні рекрутингові підходи Держприкордонслужбі у сюжеті Катерини Шевцової:

"Про сучасний паспортний контроль, роботу пропускних прикордонних пунктів і як побачити через тепловізор порушників кордону. Це демонструють соціальні ролики, які за кілька тижнів з”являться на теле- й радіоканалах, а також у мережі інтернет, - каже бренд-лідер креативної кампанії Олександр Шумило.

Держприкороднслужба реформується. Нині відомство потребує молодих, амбітних і мотивованих захищати країну людей, - сказав помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян. Серед тих, хто відповідає цим критеріям молодший сержант Держприкордонслужби Віталій Бондаренко. Він півроку служить у Міжнародному аеропорту “Бориспіль”, - каже служба вимагає постійної уваги до пасажирів і неабияких знань.

Охочих служити у Держприкордонслужбі відбиратимуть після проходження ними низки тестів. Вони розраховані на визначення рівня нетерпимості до корупції , психологічної витривалості та фізпідготовки, - розповів помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

За словами керівника прес-служби відомства Андрія Демченка, до кінця року Держприкордонслужба планує набрати майже тисячу прикордонників, які служитимуть у восьми підрозділах".

Катерина Шевцова. Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Держприкордонслужба набирає нових прикордонників (аудіо)

Новини по темі