Мобільний додаток

Суд остаточно відмовив Саакашвілі у наданні статусу біженця

3.04.2018 р., 18:14

Касаційний адміністративний суд Верховного суду України відхилив скаргу захисту Михайла Саакашвілі, яку було подано після відмови Державної міграційної служби України у наданні йому статусу біженця.

Про це повідомив адвокат Руслан Чорнолуцький, передає РБК.

Зазначається, що 6 лютого захист Саакашвілі звернувся до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду зі скаргою на рішення судів першої та апеляційної інстанції у справі відмови Управління ДМС України в Київській області в оформленні документів про надання статусу особи, що потребує додаткового захисту. Суд у задоволені вимог касаційної скарги відмовив, рішення судів попередньої інстанції залишив без змін.

За словами адвоката, Саакашвілі звертатиметься до Європейського суду щодо несправедливого рішення і відмови у наданні йому додаткового захисту. У прес-службі "Руху нових сил" уточнили, що адвокати в інтересах Саакашвілі оскаржують у Європейському суді з прав людини дії влади під час затримання та видворення Саакашвілі з України, а також рішення президента України Петра Порошенка під час позбавлення Саакашвілі громадянства.

Нагадаємо, Державна міграційна служба України відмовилась визнавати колишнього голову Одеської облдержадміністрації та екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі біженцем. Всередині березня 2018 року адвокат Роман Чорнолуцький заявив, що лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі найближчим часом повернеться в Україну.

Суд остаточно відмовив Саакашвілі у наданні статусу біженця

Новини по темі