Мобільний додаток

Єврокомісія розчарована конфліктом між САП і НАБУ

2.04.2018 р., 08:30

Керівник Групи підтримки України в Єврокомісії Пітер Вагнер заявляє, що Брюсселю відомо про суперечки між антикорупційними органами в Україні і "це не справляє хороше враження".

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Ми знаємо про події в Києві. Ми слідкуємо за повідомленнями… Безумовно, це не справляє хороше враження, коли ті, хто мав би боротися з корупцією, більше борються між собою. Або ні. Може часом це тільки шум в пресі, про який ми не можемо судити, або про який дізнаємося тільки через кілька днів", - наголосив Пітер Вагнер.

Нагадаємо, глави ГПУ і НАБУ надіслали до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) дисциплінарні скарги про вчинення керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким дисциплінарних проступків. Генпрокурор Юрій Луценко у скарзі просить звільнити свого заступника - Холодницького.

Справу щодо керівника САПу ГПУ розслідує майже півроку.  Директор НАБУ Артем Ситник 30 березня заявив, що розслідування щодо Холодницького ініціювали після підтвердження інформації про перешкоджання керівництва САП розслідуванню справи проти мера Одеси Геннадія Труханова.

У свою чергу, Назар Холодницький підтвердив інформацію про виявлення у своєму кабінеті пристрою, схожого на пристрій для прихованого прослуховування. Він також заявив, що записи, які приховано велися у його кабінеті, можуть бути використані проти нього.

Єврокомісія розчарована конфліктом між САП і НАБУ

Новини по темі