Мобільний додаток

США мають намір посилити митні та візові обмеження щодо Китаю

14.03.2018 р., 08:33

Адміністрація Дональда Трампа розглядає можливість введення додаткових тарифів на широкий спектр продукції й послуг технологічного та комунікаційного секторів з Китаю, а також візових обмежень для окремих категорій громадян із цієї країни.

Про це повідомив у вівторок центральний американський телеканал CNBC із посиланням на джерела в Білому домі.

"Адміністрація президента Трампа розглядає цілий пакет заходів, у тому числі необмежені тарифи, інвестиційні перепони, а також можливі візові обмеження для китайських громадян",- зазначається в публікації.

Новий пакет заходів був розроблений після проведення розслідування щодо Китаю офісом торговельного представника США. Воно мало на меті визначити, чи була практика Китаю "нерозумною чи дискримінаційною", а також чи обмежила вона якимось чином американську торгівлю.

Водночас агентство "Reuters" оприлюднило додаткову інформацію про рестрикції, що готуються в адміністрації проти Китаю.

Зокрема, йдеться про можливість введення тарифів на продукцію та послуги технологічного й телекомунікаційного секторів, що охоплюють долю на ринку близько $60 млрд. При цьому зауважується, що до цього переліку можуть потрапити й інші сектори китайського виробництва.

Інше впливове американське видання "Politico" повідомило раніше, що президент Трамп відхилив пропозиції щодо введення додаткових тарифів на китайську продукцію в сукупній вартості $30 млрд. Замість цього він вимагав більш потужної реакції США на дії Китаю в торговельній сфері.

Китай має позитивне сальдо торговельного балансу зі США на $375 млрд, уточнюється в публікації.

Новини по темі