Мобільний додаток

2018 має стати Роком затвердження державної мови

9.02.2018 р., 17:15

Три екс-президенти України - Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко звернулися до нинішнього Глави держави Петра Порошенка з проханням оголосити 2018 роком затвердження державної мови.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна ".

"... Звертаємося до Вас з проханням підтримати ініціативу щодо оголошення 2018 року Роком затвердження державної мови. Цей крок зміцнить фундамент української державності в такий бурхливий час нашої історії, сприятиме консолідації суспільства і покаже нашим іноземним партнерам нашу твердість і впевненість у власних ідеалах", - цитує лист президентів видання.

Автори листа наголосили, що після оголошення Порошенком 2017 Роком англійської мови, з'явилися істотні результати для розвитку науки і культури, а також є свідчення незмінності євроінтеграційних прагнень України.

Президенти додали, що "в умовах гібридної агресії проти нашої держави, загрози порушення цілісності її території, важливим об'єднуючим фактором протидії цьому є утвердження державної мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України".

2018 має стати Роком затвердження державної мови

Новини по темі