Мобільний додаток

Завдяки роботі НАБУ державі відшкодовано понад 250 мільйонів (аудіо)

8.02.2018 р., 19:05

Понад 250 мільйонів гривень відшкодовано державі завдяки роботі детективів Національного антикорупційного бюро і прокурорів.

Про це повідомив сьогодні в Києві на прес-конференції директор НАБУ Артем Ситник, підбиваючи підсумки роботи за рік.

Як оцінюють роботу антикорупційних відомств самі ці відомства і антикорупційні громадські об’єднання, - у розповіді Володимира Задворного:

"За два роки роботи НАБУ відомство впіймало на корупції понад триста осіб, каже Артем Ситник. Стосовно більше половини з них справи передано до суду. Говорить Голова національного антикорупційного бюро.

Робити висновки щодо ефективності роботи НАБУ лише спираючись на кількість порушених справ можна хіба що опосередковано, каже виконавчий директор громадської організації Трансперенсі інтернешнл Ярослав Юрчишин. За його словами, необхідно враховувати також інші показники.

Затягування розгляду корупційних справ у судах, на думку Голови НАБУ Артема Ситника, зводить нанівець роботу антикорупційних органів. Поліпшити ситуацію, на його думку, могло б створення антикорупційного суду. Якщо відповідний Закон буде ухвалено у лютому-березні, антикорупційний суд запрацює в кінці року, каже Артем Ситник.

Проте, за словами керівника спеціалізованої прокуратури Назара Холодницького, що темп роботи Верховної Ради навряд чи дозволить запустити цю судовУ інстанцію цього року.

Звичайно, антикорупційний суд потрібний, каже Ярослав Юрчишин, але він - не панацея, яка одразу дозволить зменшити рівень корупції. Але він, окрім іншого, має зменшити термін розгляду справ, що розслідує НАБУ".

Володимир Задворний. Українське Радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Завдяки роботі НАБУ державі відшкодовано понад 250 мільйонів (аудіо)

Новини по темі