Мобільний додаток

Пенсійний фонд спростував інформацію про ліквідацію відділень у Києві

7.02.2018 р., 10:50

Інформація про ліквідацію органів Пенсійного фонду України в місті Києві не відповідає дійсності, проте перетворення в органах Пенсійного фонду столиці відбуваються.

Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду України.

"Останнім часом у медіа просторі з'явились повідомлення про нібито ліквідацію органів Пенсійного фонду у місті Києві. Пенсійний фонд України повідомляє, що дана інформація не відповідає дійсності. Жителі Києва можуть залишатися спокійними: їхнього права на отримання пенсійних послуг обмежено не буде", - зазначається в повідомленні.

Перетворення в органах Пенсійного фонду Києва обумовлені необхідністю змінити на краще ситуацію з обслуговуванням громадян. Про невдоволеність киян рівнем надання послуг свідчать звернення до контакт-центру Пенсійного фонду України. Зокрема, у 2017 році із загальної кількості скарг на фахівців Фонду понад 18% надійшло від жителів Києва, інформують у ПФУ.

Торік Уряд ухвалив постанову про зміни структури органів Фонду в столиці. Наразі завершується реорганізація головного управління Пенсійного фонду України у місті Києві. Колишні місцеві управління функціонуватимуть як підрозділи з обслуговування громадян. Кількість таких підрозділів зростатиме, вони з'являтимуться там, де жителям буде зручніше - у житлових масивах, поблизу транспортних розв'язок тощо.

Подібні перетворення дадуть можливість максимально наблизити пенсійні послуги до громадян, розвантажити черги, у більш стислі терміни опрацьовувати заяви на призначення, перерахунок пенсій тощо. Така практика вже успішно діє у всіх регіонах України, інформує прес-служба ПФУ.

Пенсійний фонд спростував інформацію про ліквідацію відділень у Києві

Новини по темі