Мобільний додаток

Суд залишив Манафорта під домашнім арештом

17.01.2018 р., 10:57

Федеральний суд постановив залишити в силі домашній арешт колишнього політтехнолога Партії регіонів і екс-главу передвиборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта.

Про це повідомляє НВ.

Також суд ухвалив рішення видати ордер на звільнення з-під домашнього арешту бізнес-партнера Манафорта Річарда Гейтса. Суддя також повідомив, що судовий процес швидше за все буде перенесено з весни на осінь, оскільки сторони процесу не встигнуть ознайомитися з усіма матеріалами справи.

Нагадаємо, 30 жовтня американська влада висувала Манафорту обвинувачення відразу за 12 статтями. Зокрема, серед них фігурує "змова проти інтересів держави". Частина звинувачень грунтується на його співпраці з екс-президентом України Віктором Януковичем.

Пізніше щодо Манафорта та його соратника Ріка Гейтса суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Президент США Дональд Трамп заявив, що всі обвинувачення правоохоронних органів проти Манафорта не мають жодного стосунку до періоду роботи останнього на чолі штабу республіканців.

Згідно з наявною інформацією, Манафорт протягом останніх десяти років отримав від наближеного до Кремля російського олігарха Олега Дерипаски близько $60 млн. Це співробітництво почалося в 2007 році, коли вони представляли російські інтереси в Грузії.

Крім того, з 2012 по 2014 рік Манафорт був консультантом Партії регіонів екс-президента України Віктора Януковича, за що, за даними ЗМІ, він отримував тіньові виплати.

Суд залишив Манафорта під домашнім арештом

Новини по темі