Мобільний додаток

"ПриватБанк" визнано найкращим українським банком

16.01.2018 р., 11:20

За версією журналу "Global Finance", "ПриватБанк" за підсумками 2017 року визнаний найкращим українським банком на міжнародному валютному ринку в Східній і Центральній Європі.

Про це повідомили у прес-службі фінустанови.

"За підсумками 2017 року "ПриватБанк" увійшов до рейтингу кращих операторів валютного ринку "Foreign Exchange Awards 2018", за версією журналу "Global Finance". Зокрема, "ПриватБанк" визнано кращим українським оператором FX у Східній і Центральній Європі", - йдеться в повідомленні.

Найкращим банком на валютному ринку регіону Східної і Центральної Європи став "Societe Generale". У західній Європі найкращим банком валютного ринку визнано "HSBC", а глобальним лідером FX ринку став американський "Citi".

У 2017 році ринок іноземної валюти став більш конкурентоздатним, зазначив Кевін МакПартланд, голова департаменту технологій та досліджень в "Greenwich Associates".

На думку експертів, у 2018 році учасники глобального валютного ринку поводитимуться більш етично і професійно, що сприятиме дотриманню правил і положень, які можна застосувати до валютного ринку кожної юрисдикції, в якій вони ведуть бізнес.

"ПриватБанк" визнано найкращим українським банком

Новини по темі