Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

На Керченській переправі скупчилися сотні автомобілів

13.01.2018 р., 11:25

На під'їздах до Керченської поромнлї переправи, робота якої була припинена в ніч на 13 січня, утворилася черга з легкових, вантажних автомобілів і автобусів.

Про це повідомляє РІА Крим з посиланням на інформацію, отриману від компанії-оператора переправи "Морская дирекция". 

"Станом на 8 ранку з боку Криму було 55 легкових автомобілів, 40 вантажних і 10 автобусів. З боку порту "Кавказ" - 95 легкових машин, 70 вантажних і 14 автобусів", - цитує інформагентство повідомлення перевізника.

За відомостями ЗМІ, "Морская дирекция" просить пасажирів утриматися від поїздок на переправу і стежити за оперативною інформацією на сайті компанії-оператора. Керченська поромна переправа припинила роботу через погодні умови в ніч на 13 січня. Перебої в роботі переправи можливі до 15 січня через посилення швидкості вітру до 22 метрів за секунду.

Поромна переправа через Керченську протоку - основна транспортна артерія, що з'єднує анексований Крим з Краснодарським краєм сусідньої Росії.

Згідно з українським законодавством, в'їзд до Криму через Керченську переправу прирівнюється до порушення порядку перетину державного кордону України.

Новини по темі