Мобільний додаток

Суд не задовольнив позову Саакашвілі проти ДМС

3.01.2018 р., 21:00

Окружний адміністративний суд Києва повністю відмовив лідеру "Руху нових сил" Міхеілу Саакашвілі у позовних вимогах до державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

Про це повідомляє ТСН.

Рішення суду оголосила суддя Окружного адмінсуду Тетяна Скочок.

Після оголошення відмови у задоволенні позову присутні у суді прибічники Міхеіла Саакашвілі почали викрикувати із зали "Ганьба", "Ви гвинтик у системі" та інше, проявляючи різке незадоволення рішенням.

"Повністю було відмовлено у задоволенні позову Міхеілу Саакашвілі. Що це означає? Хочу підкреслити, що ніякої екстрадиції після сьогоднішнього оголошення не буде. У нас є, згідно з новим кодексом про адміністративне судочинство, 30 днів на оскарження цього рішення. Тому це рішення буде нами оскаржене обов'язково", - сказав його адвокат Чорнолуцький.

Нагадаємо, 3 січня в Києві мало відбутися засідання суду у справі щодо екс-президента Грузії, колишнього голови Одеської адміністрації, позбавленого громадянства України Міхеіла Саакашвілі.

Проте засідання перенесли на 13:30 четверга, 11 січня. Суд хоче зібрати всіх 12 народних депутатів, які готові взяти на поруки Саакашвілі - щоб вони особисто це підтвердили.

Суд не задовольнив позову Саакашвілі проти ДМС

Новини по темі