Мобільний додаток

У Харкові збудують дві нові станції метро (аудіо)

20.12.2017 р., 11:54

Дві станції метро будуть збудовані у Харкові за допомогою європейських фінансових структур.

За підписанням відповідних угод спостерігала наша власна кореспондентка Віталіна Зіньківськ:

"Понад 150-т тисяч харків’ян зі спального району на Одеській змушені щодня їздити на роботу та повертатися додому з пересадками: маршрутки, трамваї, тролейбуси. Все це витрачений час, зіпсовані нерви, зайві гроші. Великий район просто захлинається через відсутність надійного і швидкого транспортного сполучення. Шість років тривав пошук інвесторів та непрості переговори.

І ось нарешті поставлені останні належні підписи під угодою, за якою Європейський банк реконструкції та розвитку і Європейський інвестиційний банк виділяють Харкову сукупно 320 мільйонів євро на будівництво станцій "Одеської" та "Державінської", а також на зведення Олексіївського електродепо та закупівлю 85-ти вагонів. 10 мільйонів євро надійде і з міського бюджету.

Підписуючи угоду, директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер наголосив? шо це найбільший інвестиційний проект цього року. І він стане стандартом того, як слід реалізовувати подібні проекти і в інших містах.

Те, що життя десятків тисяч харків’ян стане комфортнішим, – це лише один бік справи. Слід взяти до уваги, що немає у світі людей, обережніших, ніж банкіри. І те, що вони наважуються вкласти чималенькі гроші у країну, яка веде війну із сильним ворогом, засвідчує віру європейців у нас і в нашу перемогу. І водночас це є доказом того, що антикорупційна боротьба, яку веде Україна, та результати цієї боротьби теж не залишаються непоміченими".

Віталіна Зіньківська. Харків. Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

У Харкові збудують дві нові станції метро (аудіо)

Новини по темі