Мобільний додаток

Ірина Геращенко дала оцінку діям Саакашвілі та його прибічників

17.12.2017 р., 17:33

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко називає штурм Міжнародного центру культури і мистецтв прибічниками екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі тероризмом.

Про це вона написала у Facebook.

"Якими ж покидьками потрібно бути, аби топтатися по місцю, де лежали наші поранені і вбиті. Лезгінка і гопак на кістках... просто негідники. Якими ж покидьками треба бути, аби жбурляти шашки у ВР, коли там традиційна дитяча щоп'ятнична екскурсія. І захоплювати магазини солодощів чи Палац, коли там повно дітей і проходить свято Миколая. Це тероризм, це реальна небезпека життю і здоров'ю пересічних українців, українських дітей", - наголосила вона.

На переконання Геращенко, такі дії мають отримати публічне засудження парламенту, отримати реакцію "Самопомочі", чиї депутати перетворилися на бойовиків і "Батьківщини", депутати якої взяли агресивного апартида на поруки.

За її словами, так захоплювали приміщення в Криму і на Донбасі й плювали на безпеку простих громадян. Так Путін говорив, що попереду поставимо жінок і дітей. Українських. Це потрібно негайно зупинити, резюмувала Геращенко.

Нагадаємо, Саакашвілі заявив про плани організувати штаб у приміщенні Міжнародного центру культури і мистецтв. Прибічники Саакашвілі штурмували МЦКМ, де тривала новорічна вистава для дітей. Голова Національної поліції Сергій Князєв доручив гарантувати безпеку дітей.

Під час сутичок під Міжнародним центром культури і мистецтв у Києві є постраждалі - як з-поміж правоохоронців, так і серед учасників акції, які намагалися штурмувати МЦКМ. Через застосування сльозогінного газу зафіксовано випадки опіків очей.

Ірина Геращенко дала оцінку діям Саакашвілі та його прибічників

Новини по темі