Мобільний додаток

Саакашвілі розповів, яка його роль в українській політиці

14.12.2017 р., 08:30

Колишній голова Одеської ОДА, екс-президент Грузії пояснив, якою бачить свою роль в українській політиці.

Про це він розповів в інтерв’ю в ефірі 24 Каналу.

На пряме питання, навіщо Міхеїл Саакашвілі має бути в українській політиці, він відповів, що в першу чергу це має відповісти український народ. "Ми повинні сказати, що Україна зараз на межі великих змін, у мене зовсім не виникає сумнівів, що в Україні зміниться влада. Можливо, вона зміниться через декілька місяців, але зміниться вона мирним шляхом", – запевнив Саакашвілі. За його словами, теперішня влада в Україні є "абсолютно безпорадна, слабка, перелякана і робить помилку за помилкою".

"Зараз всі повинні поставити собі питання, як зробити так, щоб не втратити країну, як зробити так, щоб між всіма силами, які готові жити поза брехнею, корупцією та злодійством відбувся реальний діалог – ті, хто люблять Україну, і не хочуть її грабувати повинні сісти за стіл переговорів", – переконаний колишній одеський губернатор.

Політик згадав, що в його першому уряді у Грузії у 2003-му році не було жодної людини з попередніх урядів, а тут у кожному уряді, як естафету, передають старих міністрів з 90-х років.

"Треба повністю змінити склад уряду і я в цьому із задоволенням візьму участь. Я хотів би це все показати і потім піти з української політики, але залишатись в Україні", – розповів Саакашвілі.

Новини по темі