Мобільний додаток

Суд відмовив захисту Саакашвілі повернути прокуратурі клопотання про запобіжний захід

11.12.2017 р., 13:42

Суд відмовив стороні захисту екс-губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі повернути прокуратурі копію клопотання на обрання йому запобіжного заходу через порушення норм КПК, при спробі вручення цього документу.

Відповідну ухвалу сьогодні оголосила слідчий суддя Лариса Цокол, передає УНН.

"У задоволенні клопотання відмовити на даній стадії засідання. Зобов'язати прокурора вручити копію клопотання", — зазначила суддя.

Як зазначив у своєму клопотанні адвокат Руслан Чернолуцький, "у протоколі про отримання копії клопотання відсутній підпис нашого підзахисного Саакашвілі. Отже, цей документ є неналежним. Він клопотання не отримував. Тому просимо повернути клопотання прокуратурі".

Сторона захисту екс-голови Одеської ОДА, колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі заявила клопотання про відвід прокурору Говорущаку за незаконне затримання Саакашвілі.

Відповідне клопотання сьогодні на засіданні Печерського районного суду оголосив адвокат Руслан Чернолуцький.

"Затримання Саакашвілі відбулося без ухвали суду, без дозволу суду на проникнення в чуже житло, без дозволу суду на обшук в цьому приміщенні", — сказав адвокат. Він зазначив, що такі дії є протиправними, відповідно, прокурор не має права брати участі в судовому засіданні.

Суд відмовив захисту Саакашвілі повернути прокуратурі клопотання про запобіжний захід

Новини по темі