Мобільний додаток

МЗС Грузії відреагувало на затримання Саакашвілі

9.12.2017 р., 16:55

Міністр закордонних справ Грузії Міхеїл Джанелідзе заявив, що контактів із українським МЗС щодо екстрадиції екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі не було.

Про це Джанелідзе сказав журналістам, повідомляє "Грузія online".

"Співпраця Грузії та України у цьому питанні обмежується правовими рамками. Якщо з цього питання є комунікації, то вони проводяться відповідними відомствами", - сказав Джанелідзе.

Раніше міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані заявила журналістам, що Міністерству юстиції та Генпрокуратурі України надіслано вимогу про затримання та екстрадицію Саакашвілі до Тбілісі, де його звинувачують у скоєнні кількох злочинів.

Тбіліський міський суд виніс рішення про арешт і попереднє ув'язнення Саакашвілі в разі його появи на території Грузії.

Нагадаємо, 8 грудня Саакашвілі затримали і доправили до слідчого ізолятора СБУ. Генпрокуратура оголосила Саакашвілі в розшук за трьома статтями Кримінального кодексу.

Генпрокурор Луценко заявив, що Саакашвілі організував акції протесту з метою захоплення державної влади в Україні та сприяння членам злочинного угруповання екс-президента України Віктора Януковича і бізнесмена Сергія Курченка у припиненні їхнього кримінального переслідування.

Генпрокурор також заявив: поки що про депортацію або екстрадицію Саакашвілі не йдеться.

МЗС Грузії відреагувало на затримання Саакашвілі

Новини по темі