Мобільний додаток

Гриневич обіцяє за два роки 100 тисяч нових місць у дитсадках

6.12.2017 р., 13:19

В Україні до 2020 року планується створити понад 96 тисяч додаткових місць у закладах дошкільної освіти і це дозволить зменшити черги на влаштування дітей у дитсадках.

Таке рішення ухвалено на засіданні уряду з ініціативи міністра освіти і науки Лілії Гриневич, повідомляє Depo.ua

"Заплановано за період до 2020 року в Україні створити 96147 додаткових місць у дошкільних навчальних закладах. Це дозволить не просто ліквідувати чергу, це дозволить забезпечити нормальну завантаженість груп у цих закладах, бо у нас є великі перевантаження груп", - сказала Гриневич. За її словами, особливо гостро ця проблема стоїть у великих містах, де у дитсадках у групах занадто багато малюків, що сприяє збільшенню рівня захворюваності і заважає вихователям приділяти достатню увагу всім дітям.

Нагадаємо, станом на 1 вересня 2017 року очікують у черзі в дитячі садки понад 52 тисячі дітей, 4,5 тисячі вакансій вихователів не заповнені.

Міністр також підкреслила, що вирішенню проблеми черг у дитсадки сприятиме відкриття приватних дошкільних закладів освіти, відновлення діяльності тих закладів, приміщення яких тривалий час використовувалися не за призначенням.

Гриневич обіцяє за два роки 100 тисяч нових місць у дитсадках

Новини по темі