Обирай пісні. Визначай переможця

Генпрокурор близько двох годин розмовляв із керівництвом НАБУ і САП

30.11.2017 р., 14:21

Генеральний прокурор Юрій Луценко вважає, що в діях першої заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової є ознаки корупції.

Про це він повідомив на брифінгу в четвер, повідомляє "Українська правда".

"Високопосадовець ДМС точно не є ангелом, і в її розмовах є ознаки корупції", - заявив генпрокурор. Юрій Луценко впевнений, що справа має юридичну перспективу, і все тепер залежить від детективів Національного антикорупційного бюро.

Генеральний прокурор розповів, що близько двох з половиною годин розмовляв із керівництвом НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"Сьогодні в ході зустрічі ми це принципове питання обговорили і, мені здається, знайшли спільне розуміння і з Артемом Ситником і з Назаром Холодницьким: в подальшому неприпустимо використовувати в якості перевірки на корупційність чиновників пропозицію прийняти завідомо незаконні рішення", – зазначив очільник ГПУ.

Директор НАБУ Артем Ситник після сьогоднішньої зустрічі з Юрієм Луценком, у свою чергу, повідомив, що Генеральний прокурор був необізнаний щодо спеціальної операції Національного антикорупційного бюро з виявлення хабарництва у міграційній службі.

За його словами, на зустрічі він і голова САП Назар Холодницький з'ясували, що СБУ та ГПУ не володіли всією інформацією щодо операції НАБУ з виявлення корупції в ДМС. Через історію про хабар нікого з детективів Національного антикорупційного бюро не затримають.

"У ході розмови з генеральним прокурором було визначено, що ніхто затриманий не буде, під вартою працівників Антикорупційного бюро не буде", – заявив Артем Ситник на запитання про затриманого агента та 7-х працівників НАБУ, які не виходили на зв’язок.

Генпрокурор близько двох годин розмовляв із керівництвом НАБУ і САП

Новини по темі