Мобільний додаток

Керівник НАБУ Артем Ситник звинувачує владу у тиску

13.11.2017 р., 13:25

В Україні директор Національного антикорупційного бюро заявляє, що влада прагне зупинити роботу НАБУ з розслідування резонансних антикорупційних справ.

Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник заявляє, що владі не вдасться зупинити роботу НАБУ з розслідування гучних антикорупційних справ, передає Deutsche Welle.

"На сьогодні треба бути наївним, щоб не розуміти, що ті справи, які ми розслідуємо, влада просто так не залишить і не пробачить. Починаючи з Мартиненка (екс-народний депутат від фракції "Народний фронт" Микола Мартиненко), Насірова (відсторонений від виконання обов’язків глави ДФС Роман Насіров) та закінчуючи останніми розслідуваннями щодо заступника міністра оборони та рюкзаків МВС", - сказав Ситник після відвідування Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

До НАЗК Артема Ситника було запрошено для вручення протоколу про начебто вчинення ним адміністративного правопорушення, що полягає в тому, що він не надав деяких документів на вимогу НАЗК, зазначає "Інтерфакс-Україна".

Директор Бюро розповів, що йдеться про те, що він начебто використовував юридичні можливості НАБУ у своїх особистих інтересах. Він зазначив, що коли НАБУ або його директор стають стороною якогось спору, тоді їхні інтереси представляє, на підставі доручення керівника НАБУ, представник юридичного управління Бюро.

Артем Ситник наголосив, що нині триває низка розслідувань, зокрема й стосовно голови НАЗК Наталії Корчак, але, на його думку, цей виклик його до НАЗК не є особистою ініціативою керівника агентства.

"Ми очікували такої реакції, чекали, що буде максимальна медійна атака, з використанням усіх підконтрольних ресурсів, таких як НАЗК. Тому я не виключатиму подальшого використання адміністративних ресурсів, підозр, арештів, зокрема особисто мене", - заявив директор НАБУ. При цьому Ситник наголосив, що "жоден тиск НАБУ не зламає".

Керівник НАБУ Артем Ситник звинувачує владу у тиску

Новини по темі