Мобільний додаток

НАБУ розслідує 49 справ про корупцію

7.11.2017 р., 11:45

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розслідує нині 49 справ про корупцію на державних підприємствах загалом на 20 мільярдів гривень.

Про це повідомляється на сторінці Міністерства економічного розвитку і торгівлі у Twitter з посиланням на слова заступника міністра Максима Нефьодова.

"Тільки НАБУ зараз розслідує 49 справ на 20 млрд грн про корупцію на держпідприємствах", - сказав Нефьодов.

За його словами, в Україні Уряд при населенні у 42 млн осіб керує 3444 держпідприємствами, тоді як у Китаї з населенням в 1,4 млрд людей уряд керує 102 держпідприємствами. Нефьодов зазначив, що приватизація дозволить усунути корупцію на підприємствах і заощадити гроші платників податків, які витрачаються на покриття збиткової діяльності.

Нагадаємо, згідно з дослідженням Центру економічної стратегії, близько 84% українців впевнені, що політики розкрадають державні підприємства в інтересах своїх компаній.

За словами очільника уряду Володимира Гройсмана, втрати України на держпідприємствах за останні 10 років становили 82 млрд грн.

Верховна Рада розгляне новий законопроект про приватизацію 9 листопада. Уряд розраховує запустити масштабну приватизацію в Україні після прийняття нового закону про приватизацію. Планується продати близько тисячі підприємств із 3,5 тисяч.

НАБУ розслідує 49 справ про корупцію

Новини по темі