Мобільний додаток

МОЗ закликає повідомляти про відсутність вакцин в медзакладах

1.11.2017 р., 17:52

Міністерство охорони здоров'я щомісяця оновлює інформацію про наявність вакцин в регіонах і закликає громадян і органи місцевого самоврядування інформувати міністерство про відсутність вакцин.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Якщо ви побачили, що у вашому регіоні вакцина є, але у вашому закладі охорони здоров'я її немає, зверніться до органів управління на місцях. Ми закликаємо регіони відповідально ставитися до розрахунків потреби вакцин, ефективно розподіляти препарати між лікувальними закладами, стежити за їх наявністю та вчасно звертатися в МОЗ України, якщо потрібних вакцин немає.

Про відсутність вакцин просимо повідомляти і батьків на сайті.

Наразі, за інформацією МОЗ, в регіонах наявні всі вакцини, які закуповуються державою, окрім ін'єкційної вакцини для профілактики поліомієліту, яка закінчилася у 5 регіонах через неправильно сформований запит на закупівлю цих вакцин. МОЗ замовило додаткову кількість цієї вакцини. 

У відомстві наголошують, що підвищення рівня охоплення імунізацією в Україні є питанням національної безпеки, і щеплення - єдиний дієвий спосіб захистити дитину від інфекційних хвороб. Особливо зараз, коли в Україні реєструється такі небезпечні хвороби, як кір, кашлюк чи правець.

МОЗ закликає повідомляти про відсутність вакцин в медзакладах

Новини по темі