Мобільний додаток

Питання модернізації української ГТС - у центрі уваги влади

27.10.2017 р., 19:15

Президент України Петро Порошенко обговорив із генеральним директором французької енергетичної групи "ENGIE" Ізабель Кошер перспективи участі французької сторони у проектах щодо модернізації газових сховищ та ГТС України.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Під час зустрічі були обговорені перспективи участі "ENGIE", яка на сьогодні є найбільшим європейським постачальником газу для українських споживачів, у роботі щодо будівництва об’єктів сонячної енергетики", - йдеться в повідомленні.

Глава держави наголосив на плідному розвитку політичного діалогу між Україною та Францією, що сприяє активізації двосторонньої економічної та інвестиційної співпраці й висловив задоволення рівнем співпраці України з групою "ENGIE".

Президент сподівається, що подальше співробітництво з "ENGIE" сприятиме посиленню енергетичної безпеки України, транзитного потенціалу нашої країни, а також співпраці між Україною та Францією на шляху боротьби із зміною клімату та збереження навколишнього середовища.

Нагадаємо, Engie - велика французька енергетична і газова компанія. Заснована у 2008 році. Штаб-квартира компанії розташована в діловому кварталі Дефанс, неподалік Парижа. Здійснює діяльність в області генерації, передачі й постачання електроенергії, видобутку, транспортування і постачання природного газу, а також в галузі альтернативних джерел енергії.

Питання модернізації української ГТС - у центрі уваги влади

Новини по темі