Мобільний додаток

Справу російського військового Агеєва передано до суду

17.10.2017 р., 13:49

Слідчі Служби безпеки України направили до суду матеріали кримінального провадження стосовно російського військовослужбовця Віктора Агеєва і двох бойовиків угруповання "ЛНР".

Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Слідство встановило, що військовослужбовець збройних сил Росії з березня 2017 року приєднався до терористичних формувань, де виконував функції кулеметника окремої "розвідувальної роти". Двоє його спільників, мешканці Алчевська й Сєверодонецька з 2014 року перебували у складі бандформувань Дрьомова і так званого "козачого полку імені Платова", – йдеться в повідомленні.

Їх обвинувачують за статтями "створення терористичної групи чи терористичної організації" і "незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами". Санкції статей передбачають покарання строком від восьми до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Нагадаємо: російський єфрейтор Віктор Агеєв був узятий в полон українськими військовими в Луганській області 24 червня разом зі ще трьома бойовиками. Він підтвердив, що був відправлений в Донбас незабаром після підписання контракту про службу в російській армії, а як тільки він перетнув український кордон, то майже відразу підписав контракт із угрупованням "ЛНР".

У Міністерстві оборони Росії стверджують, що Агеєв не є контрактником, а лише пройшов строкову службу і був демобілізований в травні 2016 року.

Влада України звинувачує Агеєва в тероризмі.

Справу російського військового Агеєва передано до суду

Новини по темі