Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

В Україні створять "чорні" списки футбольних фанів

13.10.2017 р., 12:13

Радник міністра МВС Антон Геращенко розповів про створення в Україні "чорних списків" футбольних уболівальників. Таким чином, за словами нардепа, вдасться уникнути конфліктних ситуацій.

Про це повідомляє портал ua.news.

"Зараз ФФУ переходить на продаж іменних квитків. Будуть "чорні" списки тих людей, які приходять на футбол не дивитися і насолоджуватися футболом, а приходять битися. Такі люди просто не будуть потрапляти на стадіони. Іншого покарання, кращого, для них не придумати. Вони просто будуть позбавлені можливості спостерігати за грою своєї команди. Або дотримуйтесь правил пристойності і вимог, які є в ФФУ, міжнародних футбольних правилах, або ви не будете потрапляти на стадіон", – зазначив Геращенко в ефірі телеканалу "112 Україна".

Геращенко зазначив, що подібні списки вже застосували щодо іноземних уболівальників у матчах з Туреччиною і Хорватією, коли були заздалегідь отримані дані потенційно небезпечних фанатів.

"Вони просто не були б допущені в Україну. Для чого? Кінцевий підсумок для нас – це безпека на стадіонах. Ми не можемо собі дозволити, щоб Україна була в числі тих країн, в яких займаються беззаконням на стадіонах", – додав депутат.

Нагадаємо, за підсумками осінніх матчів кваліфікації Чемпіонату світу-2018 з Туреччиною та Ісландією, Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) оштрафувала Федерацію футболу України (ФФУ) на 48 тисяч швейцарських франків (близько 42 тисячі євро).

Новини по темі