Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Світовий банк очікує від України земельної реформи

13.10.2017 р., 10:57

Віце-президент Світового банку Сиріл Мюллер під час зустрічі з міністром фінансів Олександром Данилюком наголосив на важливості впровадження земельної реформи в Україні для подальшого економічного розвитку.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

"Сиріл Мюллер наголосив на важливості розпочатих Україною реформ та необхідність впровадження земельної реформи для подальшого економічного розвитку", - повідомили в Мінфіні за підсумками зустрічі, що відбулася 12 жовтня, в рамках щорічних зустрічей МВФ і Світового банку у Вашингтоні.

Під час зустрічі учасники обговорили перебіг реформ і співпрацю України зі Світовим банком, а також висловили впевненість, що Світовий банк і надалі залишиться надійним партнером України на шляху до сталого розвитку.

Олександр Данилюк наголосив на важливості участі Світового банку у процесі реформ, спрямованих на модернізацію та структурну перебудову української економіки.

Зазначимо, що Україна та Світовий банк нині спільно працюють над десятками проектів. Кожен із них сприяє обміну досвідом, створенню нових робочих місць і зміцненню фінансової системи країни.

Світовий банк очікує від України земельної реформи

Новини по темі