Мобільний додаток

ЦВК призначила перші місцеві вибори на 24 грудня

12.10.2017 р., 17:45

Центральна виборча комісія призначила перші місцеві вибори у 49-ти об’єднаних територіальних громадах на 24 грудня.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

"Розглянувши звернення 17-ти обласних державних адміністрацій щодо прийняття Комісією рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад (ОТГ), Комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів та призначила на неділю, 24 грудня 2017 року, вибори у 49 об’єднаних територіальних громадах", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 24 грудня перші вибори відбудуться у 5-ти міських, 15-ти селищних, 29-ти сільських ОТГ, а до складу цих громад увійшли 250 місцевих рад.

Зокрема, по одній ОТГ відбудуться вибори у Волинській, Рівненській, Сумській областях; по двох ОТГ - у Запорізькій, Київській, Львівській, Одеській, Херсонській, Черкаській областях; по трьох ОТГ - у Дніпропетровській та Івано-Франківській областях; по чотирьох ОТГ - у Чернівецькій та Чернігівській областях; по шести ОТГ - у Миколаївській та Хмельницькій областях і найбільше, по семи ОТГ - у Полтавській області.

Початок виборчого процесу ЦВК оголосила з 4 листопада.

За попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть взяти участь близько 347 тисчс 400 осіб.

Водночас у Центрвиборчкомі наголосили, що загалом станом на 12 жовтня, у 2017 році перші місцеві вибори відбудуться у 250 об’єднаних територіальних громадах. Так, 29 жовтня – у 201 ОТГ, 24 грудня – у 49 ОТГ.

ЦВК призначила перші місцеві вибори на 24 грудня

Новини по темі