Мобільний додаток

На кордоні з Росією зникли двоє українських прикордонників

4.10.2017 р., 16:05

Двоє військовослужбовців Державної прикордонної служби у вівторок, 3 жовтня, зникли безвісти на кордоні з Росією в Сумській області.

Про це йдеться в повідомленні Держприкордонслужби.

Двоє військовослужбовців Державної прикордонної служби у вівторок, 3 жовтня, зникли безвісти на кордоні з Росією в Сумській області. Про це йдеться в повідомленні Держприкордонслужби.

Вчора два офіцери відділу прикордонної служби "Зноб-Новгородське" Сумського прикордонного загону здійснювали моніторинг ділянки державного кордону. Близько 20:00 зв'язок з ними перервався.

Держприкордонслужба розшукує зниклих і намагається встановити їхнє місцезнаходження. Також про ситуацію поінформовані правоохоронні органи.

Крім того, повідомляється, що в російських засобах масової інформації з'явилося повідомлення про затримання представниками прикордонного управління Федеральної служби безпеки Росії (ФСБ) двох порушників, які представилися прикордонниками Сумського загону. Українська сторона перевіряє цю інформацію.

Нагадаємо, у серпні співробітники Чернігівської місцевої прокуратури розпочали досудове розслідування за фактом зникнення громадянина України Павла Гриба на території Білорусі. У вересні Міністерство закордонних справ підтвердило, що зниклий Павло Гриб перебуває в слідчому ізоляторі Краснодара в Росії, де йому закидають терористичну діяльність.

Новини по темі