Мобільний додаток

Померла найбільша у світі жінка

26.09.2017 р., 10:30

37-річна єгиптянка, яку вважали найважчою жінкою у світі, померла в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Про це повідомляє ВВС Україна.

"Еман Ахмед Абд Ель Атті перебувала в столиці ОАЕ Абу-Дабі з травня, після того як перенесла баріатричну операцію у Мумбаї, Індія. Вона важила 500 кг, і їй вдалося втратити понад 300, але вона померла від ускладнень інших захворювань", - йдеться у повідомленні.

До Індії Еман доправляли чартерним літаком, а до лікарні везли великою вантажівкою. Щоб перемістити ліжко з найважчою жінкою у світі з авто до лікарні, довелося використовувати підйомний кран. Водночас її сім'я висловила сумнів щодо ефективності операції у Мумбаї, і жінку доправили до ОАЕ.   

Жінці поставили діагноз слоновість ще за народження. Вона розповідала, що через надмірну вагу не покидала будинок упродовж 25 років. Еман ніколи не відвідувала школу. Лікарі вважають, що її стан викликаний проблемою утримання в її тілі додаткової рідини.

Нагадаємо, слоновість - це хронічне потовщення шкіри та підшкірної жирової клітковини, що супроводжується різко вираженим застоєм лімфи. Є проявом різних захворювань, де частини тіла людини настільки набухають, що змінюють пропорції тіла.

Померла найбільша у світі жінка

Новини по темі