Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Концерт Академічного Хору Українського Радіо

21.09.2017 р., 00:03

 XXVIII Міжнародний музичний фестиваль
                 "КиївМузикФест -2017"
КОНЦЕРТ АКАДЕМІЧНОГО ХОРУ УКРАЇНСЬКОГО РАДІО
               "Із музичної Шевченкіани"

 5 жовтня у  Будинку звукозапису Українського радіо в рамках XXVIII Міжнародного музичного фестивалю «КиївМузикФест -2017» відбудеться концерт Академічного хору Українського радіо у співтворчості з Державним естрадно-симфонічним оркестром. Цей захід присвячений найвидатнішій постаті українців, пророку нації – Тарасу Григоровичу Шевченку.

У Великій концертній студії Будинку звукозапису Українського радіо провідні колективи України представлятьсвітові прем'єри творів сучасних  українських композиторів. В першому відділі програми  концерту, що має назву «Із музичної Шевченкіани»  звучатиме акапельна хорова музика на слова Кобзаря. Академічний хор Українського радіо під орудою Юлії Ткач виконає Хорову симфонію "Шевченкіана" Лесі Дичко, сонористичну хорову композицію "І ніч іде, і день іде …" Михайла Шведа (світова прем’єра).

В другому відділі концерту глядач також почує  світові музичні прем’єри. У виконанні  Державного Академічного естрадно-симфонічного оркестру України на чолі з Миколою Лисенком прозвучить  твір для скрипки з оркестром "Sinfonia-tirata" Віктора Степурка.  Сольну партію виконає скрипалька симфонічного оркестру з Катару–  Ліза Гессе (Україна - Німеччина).

У співтворчості з  диригентом Миколою Лисенком та Естрадно-симфонічним  оркестром Хор Українського радіо представить  масштабне вокально-симфонічне полотна Богдана Кривопуста – Кантата на вірші Тараса Шевченкадля хору, солістів та  оркестру на п’ять частин. Солісти  Оксана Нікітюк (мецо-сопрано) та Катерина Супрун (альт).

Слухач стане свідком прем’єрного виконання величних творів, що поповнять сучасну історію музики та хорового мистецтва.

Місце зустрічі: Концертно-студійний комплекс Українського радіо (Будинок звукозапису).

Адреса:  ст.м. Кловська, вул. Л. Первомайського 5а.

Початок о 19 годині.

Вхід вільний.

Новини по темі