Мобільний додаток

ПРООН розпочало закупівлю ліків для України

19.08.2017 р., 15:55

Програма розвитку ООН в Україні розпочала закупівлі ліків за кошти Держбюджету 2017 року. Тендери оголосили для 11 із 15 напрямів, закупівлі за якими нині здійснює організація.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Відкриті тендери та тендери, які проводяться за процедурою прямого запрошення, оголосили за 11 напрямами 2017 року: безпліддя, розсіяний склероз, бульозний епідермоліз, муковісцидоз, нанізм різного походження, ювенільний ревматоїдний артрит, гемолітична хвороба новонароджених, церебральний параліч, орфанні метаболічні захворювання, мукополісахаридоз та хвороба Гоше", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що перелік узгоджених програм можуть доповнити після видання додаткових постанов Кабінетом міністрів України.

Водночас ПРООН уже завершила 99 % закупівель лікарських засобів, замовлених за бюджет 2016 року. Більше 70 % медикаментів, у тому числі закуплених за рахунок заощаджених коштів, доправили в Україну і вони вже доступні пацієнтам.

Завдяки ефективним та прозорим процедурам ПРООН вдалось заощадити понад 320 мільйонів гривень з бюджету 2016 року та закупити додаткові медикаменти для забезпечення потреб пацієнтів.

Нагадаємо, 27 липня 2017 року Міністерство охорони здоров'я України та Програма розвитку ООН підписали угоду на закупівлю медикаментів, згідно з якою ПРООН довірили закупівлю лікарських засобів та медичних виробів на 2,3 мільярда гривень для 15 напрямків відповідної бюджетної програми за 2017 рік.

ПРООН розпочало закупівлю ліків для України

Новини по темі