Обирай пісні. Визначай переможця

МОЗ оновив перелік препаратів у програмі "Доступні ліки"

27.07.2017 р., 14:43

Міністерство охорони здоров’я опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь в урядовій програмі "Доступні ліки". Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом другого типу та бронхіальною астмою зможуть отримати препарати безкоштовно або з незначною доплатою.

Про це повідомили в УНІАН.

До оновленого реєстру ліків ввійшло 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 виробники країн ЄС, 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю. Раніше у програмі брали участь 157 препаратів. У новому реєстрі стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 – на діабет другого типу, 4 – бронхіальну астму у порівнянні з попередніми місяцями.

Зазначимо, реєстр включає інформацію про торгівельні назви препаратів, діючі речовини, форму випуску, дозування, виробника, роздрібну ціну за упаковку та суму доплати, якщо ціна на препарат перевищує граничну оптово-відпускну ціну.

Нагадаємо, урядова програма "Доступні ліки" почала діяти в Україні з квітня 2017 року. За цей час пацієнти отримали ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми на понад 126 млн грн бюджетних коштів. За червень лікарі виписали майже 1,9 млн рецептів на лікарські засоби за програмою "Доступні ліки". Загалом за час існування програми від квітня 2017 року, пацієнти скористалися 3,6 млн таких рецептів.

МОЗ оновив перелік препаратів у програмі "Доступні ліки"

Новини по темі